Oferta

Oferta

  • Roboty dekarskie
  • Remonty i naprawy dachów
  • Odśnieżanie dachów warszawa
  • Papa termozgrzewalna
  • Konserwacja dachów
  • Materiały dekarskie
  • Montaż i naprawa rynien dachowych
Dach z powodów estetycznych i technicznych jest bardzo istotną częścią budynku dlatego realizację robót należy powierzyć fachowcom wykwalifikowanym, doświadczonym ze znajomością swego fachu którzy oprócz wykonania umieją doradzić na ile trudne i kosztowne będzie zrealizowanie naszych pomysłów i wyliczyć ilość materiałów potrzebnych do pokrycia dachu. Solidna firma wykonawcza i godne zaufania marki pokryć dachowych gwarantuje inwestorowi wysoką jakość wykonywanych prac dekarskich.
Oferujemy kompleksowe usługi naprawcze i renowacyjne, w skład których wchodzą m.in. remont rynien , remont dachu oraz naprawa dachu w Warszawie. Współpracujemy jednocześnie z klientami prywatnymi, jak również dużymi firmami a także korporacjami. Mamy w ofercie rozwiązania kompleksowe, najnowocześniejsze technologie i profesjonalne wykonanie. Nasi fachowcy pomagają w wyborze odpowiednich materiałów, a dzięki profesjonalnemu wykonaniu membrany czy też dachy będą wyglądać jak nowe. Nasz team tworzą doświadczeni dekarze, którzy porządnie wykonają powierzone roboty. Na indywidualne żądanie każdego klienta podejmą się również innych usług.
Wiemy, że odśnieżanie dachów w okresie zimowym jest ważne, realizujemy następujące zlecenia: usuwanie lodu, odśnieżanie dachów wielkopołaciowych budynków, odśnieżanie dachów o różnym kącie nachylenia, usuwanie śniegu przy pomocy pługo - koparek, zrywanie pokrywy lodowo śnieżnej, odladzanie i udrażnianie rynien, usuwanie śniegu przy pomocy maszyn odśnieżających. Naszymi klientami są wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie, przedsiębiorstwa, instytucje i organizacje samorządowe. Warto podpisać z nami umowę ponieważ macie Państwo gwarancję natychmiastowej reakcji i wykonania zlecenia.
Idea pap zgrzewalnych jest twórczym rozwinięciem stosowanego dotychczas sposobu układania pap tradycyjnych. Zamiast używania osobno papy asfaltowej i lepiku do jej przyklejania, na spodniej stronie papy zgrzewalnej została niejako „fabrycznie” umieszczona dodatkowa warstwa asfaltu, która po stopieniu za pomocą palnika gazowego zapewnia optymalne sklejenie papy z podłożem. Dzięki temu możliwy jest montaż papy poprzez zgrzewanie, co jest operacją znacznie mniej pracochłonną dla wykonawcy i zdecydowanie krótszą w stosunku do przyklejania na lepik. Zapewnia również otrzymanie mocniejszego złącza (sklejenia), o większej szczelności.
Aby zagwarantować optymalny stan dachu i długi okres jego użytkowania, należy regularnie sprawdzać jego stan. Każdą usterkę należy natychmiast usunąć, dzięki czemu dach będzie służył przez długie lata. Natychmiast po montażu, z dachu oraz systemów rynnowych należy usunąć wszelkie leżące luzem przedmioty, takie jak wykończenia, kawałki blachy, opiłki pozostałe po wierceniu i inne materiały. Odśnieżanie Zazwyczaj na powlekanych dachach nie zbiera się śnieg lub jego ciężar nie przekracza nośności konstrukcji dachu. Jeżeli jednak konieczne jest odśnieżenie dachu, zaleca się pozostawienie warstwy śniegu (ok. 100 mm) celem zabezpieczenia powłoki podczas odśnieżania.
\
Dostarczamy wszelki materiał potrzebny do krycia. U nas dostaną Państwo najwyższej klasy produkty, w tym również wykonywane na indywidualne zamówienie. Oferujemy bardzo konkurencyjne warunki cenowe oraz szybką realizację umów. Podejmując decyzję o budowie domu warto zastanowić się nad zatrudnieniem doświadczonej firmy dekarskiej, która zrealizuje zlecenia związane z układaniem dachu, montażem pokryć dachowych, rynien, a także innego osprzętu i akcesoriów dachowych. Dlatego właśnie polecamy Państwu usługi naszej firmy, jako sprawdzonego i rzetelnego partnera, świadczącego pełny zakres usług dekarskich. Oferujemy Państwu także obróbki blacharskie.
Montujemy rynny, rury spustowe oraz izolacje przeciwwilgociowe. Metalowe rynny charakteryzują się wysoką trwałością gdyż materiały użyte do ich produkcji nie wymagają dodatkowych powłok zabezpieczających, a w przyszłości prac renowacyjnych. Kwaśne deszcze, związki siarki zawarte w powietrzu i ekstremalne warunki pogodowe: wiatry, silne mrozy i duże ilości śniegu nie stanowią zagrożenia. Powyższe atrybuty sprawiają, że systemy rynien metalowych mogą prawidłowo funkcjonować przez wiele lat.